Dit jaar hebben wij ons nieuwe pand in gebruik genomen.
Vanaf dit moment kunnen wij gebruik maken van onze nieuwe kaas-zuivel- en ijsmakerij, de boerderijwinkel vol met heerlijke producten en cadeaus en onze gezellige lunchroom met terras.
Als gewaardeerde gast willen wij u van harte uitnodigen op onze open dagen van zaterdag 11 en zondag 12 oktober.
U kunt dan onze winkel, de kaas- en zuivel- en ijsmakerij bekijken.
U heeft de gelegenheid om ons biologisch melkveebedrijf en ambachtelijke zuivel- en kaasmakerij achter de schermen van dichtbij mee te maken. U krijgt ook de gelegenheid om onze kazen, karnemelk en andere specialiteiten te proeven.
WAT IS ER TE BELEVEN?
- De winkel vol ambachtelijke kazen en zuivel.
- Een hele leuke cadeaushop!
- Ontdek onze gloednieuwe lunchroom.
- Er zijn poffertjes, klompen schilderen en een boerengolf baan. (koop de strippenkaart voor maar 5 euro voor alle 3 activiteiten.)
Kom langs, proef, beleef en vier samen met ons deze bijzondere dag. We kijken ernaar uit u te ontmoeten!
TEAM DE VENEHOEVE & ZUIVELMAND
INFO:
Zaterdag vanaf 9:00 tot 17:00 uur en
Zondag van 11:00 tot 16:00 uur zijn de feestelijke activiteiten voor jong en oud!


